Raša Sraka Vuković

Raša Sraka Vuković je že desetletje med najboljšimi judoistkami
Dnevnik
sobota, 11. september 2010 ob 11:20
Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v petek v kategoriji do 70 kilogramov osvojila bronasto kolajno. To je zanjo že drugo odličje na svetovnih prvenstvih,...
Preberi več...

Raša Sraka Vuković desetletje med najboljšimi
SiOL.net
sobota, 11. september 2010 ob 10:42
Tokio - Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v petek v kategoriji do 70 kilogramov osvojila bronasto kolajno.

24ur.com
petek, 10. september 2010 ob 22:11
Navijači nogometnega kluba Olimpija so še enkrat več pokazali kaj si mislijo o letošnjih rezultatih in alfi in omegi kluba Izetu Rastoderju.

Raša Sraka Vuković osvojila bron!
Slovenske novice
petek, 10. september 2010 ob 14:22
V repasažu je premagala Nizozemko Edith Bosch in si priborila medaljo

RTV Slovenija
petek, 10. september 2010 ob 12:57
Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v kategoriji do 70 kg osvojila tretje mesto. V repasažu je po podaljšku premagala Nizozemko Edith Bosch.

Raša Sraka Vuković bronasta v Tokiu
24ur.com
petek, 10. september 2010 ob 12:45
Slovenska judoistka Raša Sraka Vuković je na svetovnem prvenstvu v Tokiu v kategoriji do 70 kg osvojila tretje mesto.

Delo
petek, 10. september 2010 ob 12:40
Slovenski judoisti so po slabšem začetku in izpadu Lucije Polavder le dočakali tudi kolajno. Raša Sraka Vuković se je v kategoriji do 70 kg prebila v repešaž in osvojila bronasto kolajno.